درباره ما

درباره پایگاه خبری و اطلاع رسانی «رشت گیلان» دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

زمینه انتشار: «فرهنگی، اجتماعی، سیاسی»

صاحب امتیاز: حمید رحیمی لیمویی
مدیرمسئول: حمید رحیمی لیمویی

آدرس : رشت، چهارراه پورسینا، خیابان دکتر حشمت، کوچه صبح خیز، کوی باقرنانوا، بن بست زنبق ۲، پلاک ۱۰۰، طبقه اول، واحد اول

پایگاه خبری و اطلاع رسانی «رشت گیلان» کار خود را از اواخر سال ۱۳۹۰ آغاز نمود و در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ توانست مجوز خود را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت نماید.
در دوران دشوار کرونا، این رسانه با وجود ترس موجود در جامعه، با توجه به رسالت خود تمام تلاش خود را جهت برطرف نمودن پاره ای از مشکلات هم استانیان خود انجام داد که موجبات رضایت این عزیزان را فراهم آورد.

«رشت گیلان» رسانه ای مستقل می‌باشد و کلیه عوامل این رسانه اعم از: خبرنگاران، عکاسان، دبیران و سردبیر موظف به رعایت اصول و معیارهای اخلاقی و حرفه ای رسانه می‌باشند.

این رسانه همواره تلاش نموده است تا بدون غرض ورزی و کینه توزی، اخبار روز و به لحظه را در اختیار عموم قرار دهد.
همچنین اخباری در این پایگاه خبری منتشر می‌گردد که منبع و منشأ آن مشخص و مورد تایید باشد و در انتشار اخبار، اصل «بی طرفی» را بدون قید و شرط مدنظر قرار میدهد.

همچنین رعایت حریم خصوصی افراد، خط قرمز پایگاه خبری و اطلاع رسانی «رشت گیلان» بوده و عدول از این خط قرمز را بر نمی‌تابد.

احترام به استقلال و حاکمیت ملی، نظم و امنیت‎ ‎عمومی و آرامش روانی جامعه و دفاع از منافع عمومی و‎ ‎حراست از نهادهای قانونی‏، از وظایف اجتماعی مهم خبرنگاران بشمار می‌‌ر‎‌ود که مجموعه «رشت گیلان» نیز بدان واقف است.

صفحه اینستاگرام «رشت گیلان» در موارد خاص و حساس، مطالب این پایگاه خبری را با در نظر گرفتن تمامی موارد مشروحه فوق منتشر می‌نماید.