کد خبر: 8024

تاریخ انتشار: 2021/07/25 - 18:11

بازداشت رئیس بیمه سلامت آستارا به دلیل رابطه نامشروع در محل کار

«رشت گیلان»: مدیر اداره بیمه سلامت بندرآستارا که با زن متاهلی در محل کار خلوت شیطانی داشت بازداشت شد.همزمان با این مرد هوسران زن شوهردار نیز دستگیر شد.

رئیس بیمه سلامت آستارا وقتی با یک زن شوهردار خلوت شیطانی کرده بود لو رفت. وی توسط مردم خشمگین و درحالیکه برهنه بود از ساختمان اداریش بیرون کشیده شد و به شدت کتک خورد.

رییس+بیمه+سلامت

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی «رشت گیلان»؛ قبل از تعطیلات این هفته فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که در آن مردان غیرتی آستارا مدیر فاسدی را که با زنی شوهردار در محل کارش که اداره بیمه سلامت است برهنه بیرون کشیده و در خیابان او را کتک می زنند.

بعد از افشای رابطه مدیر سابق بیمه سلامت آستارا با زن شوهردار این مرد و زن به پلیس معرفی شدند و خبرنگار رکنا در تماس با مقام آگاه قضایی در استان گیلان در جریان بازداشت مدیر بی آبرو و زن شوهردار قرار گرفت.

 

برکناری رئیس بیمه سلامت و انتصاب جدید 

بر اساس حکمی از سوی دکتر محمدی، مدیرکل بیمه سلامت گیلان ، رستم بادپر به سمت سرپرست اداره بیمه سلامت شهرستان بندر آستارا منصوب شد.در متن این حکم آمده است: جناب آقای رستم بادپر، با توجه به حفظ سمت فعلی تا اطلاع ثانوی به عنوان سرپرست اداره بیمه سلامت شهرستان بندر آستارا منصوب می شوید. امید است با استعانت از خداوند بزرگ واستفاده از ظرفیت های شهرستان با هماهنگی مسئولین محترم مربوطه درانجام امور محوله موفق وموید باشید.

 

منبع: رکنا

 

به صفحه اینستاگرام پایگاه خبری و اطلاع رسانی “رشت گیلان” بپیوندید:

instagram.com/rasht.gilan

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

قدر hiva <
  1. اینستاگرام رشت-گیلان