کد خبر: 7670

تاریخ انتشار: 2020/01/08 - 15:09

حکایت مسافر به جا مانده از پرواز هواپیمای تهران – اوکراین

“رشت گیلان”: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی سوادکوه گفت: مسافر تهران – اوکراین به علت داشتن خلافی خودرو او توقیف شده و از پرواز جا مانده است.

 به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی “رشت گیلان”، محمد صادقی در گفت‌وگو با ایسنا در مورد نجات جان مسافر جا مانده از پرواز اوکراین به علت توقیف خودرو در این محور خبر داد و اظهار کرد: دیروز یک دستگاه لکسوز در حوالی شهر زیرآب به دلیل  سرعت بالا توقیف شد و پس از بررسی متوجه خلافی بالای این ماشین شدیم.
وی تصریح کرد: خودرو لکسوز مبلغ ۲میلیون و ۴۷۰ هزار تومان خلافی خودرو داشت و از آنجاییکه خلافی بالای یک میلیون تومان‌ منجر به توقیف خودرو می‌شود، دستور توقیف این خودرو صادر شد.

139710241454343116371934

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی سوادکوه خاطرنشان کرد: صاحب این خودرو که اهل استان گلستان بود برای رسیدن به پرواز تهران-اوکراین عجله داشت و از توقیف خودروی خود ناراحت بود و از ما می‌خواست ماشینش را از توقیف در بیاوریم  اما مقررات این اجازه را به ما نمی‌داد.
صادقی ادامه داد: صبح امروز  پس از اطلاع از سقوط این هواپیما و کشته شدن همه سرنشینان آن از نجات جان خود خوشحال شد و در تماس تلفنی با ماموران پلیس راه از ما به خاطر نجات جانش تشکر کرد.

ارسال دیدگاه

قدر hiva <
  1. اینستاگرام رشت-گیلان