کد خبر: 7442

تاریخ انتشار: 2019/12/04 - 10:45

ادامه ثبت نام انتخابات مجلس شورای اسلامی در رشت: چهره‌های سیاسی پنجشنبه ثبت‌نام می‌کنند

“رشت گیلان”: نمایندگان فعلی مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و داوطلبان سیاسی رشتی در گفت‌وگوهای جداگانه با خبرنگار فارس اعلام کرده‌اند صبح و عصر روز پنجشنبه در محل فرمانداری رشت حاضرشده و فرایند ثبت‌نام را تکمیل می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی “رشت گیلان”، طی دو روز گذشته ۲۲ تن از داوطلبین برای حضور در یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی با مراجعه به فرمانداری رشت و وزارت کشور ثبت‌نام کردند که از این‌ بین ۱۹ نفر مرد و سه نفر زن بوده‌اند.

13980911000960_Test_PhotoN

ثبت‌نام ۶ برابری مردان نسبت به زنان در دو روز نخست ثبت‌نام از داوطلبان

با وجود گذشت دو ساعت از آغاز ثبت‌نام، دو داوطلب برای حضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس در محل فرمانداری رشت حضور پیداکردند.

شهرام بازارگرد نخستین نامزدی بود که در ساعات ابتدایی روز سوم برای ثبت‌نام به ستاد انتخابات رشت مراجعه کرد.

این داوطلب حضور در انتخابات دوره یازدهم مجلس کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دارد و متولد سال ۵۴ است.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس شغل خود را آزاد اعلام کرده و بیان کرد که انگیزه‌اش زیبا کردن اطراف شهر رشت همچون داخل شهر است.

حضور یک زن برای ثبت نام در انتخابات مجلس

معصومه موسی‌زاده پاسکیابی ۴۷ ساله از دیگر داوطلبانی بود که خود را در روز سوم به محل ثبت‌نام رساند.

این نامزد احتمالی مجلس از حوزه انتخابیه رشت در انتخابات مجلس دهم بالغ‌بر پنج هزار رأی توانست از مردم رشتی بگیرد و با قرار گرفتن در ردیف پانزدهم منتخبین مردم، پدیده انتخابات لقب بگیرد.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در محل ثبت‌نام خود را فرزند شهید خوانده و اعلام کرد به دلیل اینکه جامعه به صداقت، تخصص و تجربه من اعتماد کرد، مجدداً برای ثبت‌نام مراجعه کرده است.

چهره‌های سیاسی پنجشنبه ثبت‌نام می‌کنند

نمایندگان فعلی مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و داوطلبان سیاسی رشتی در گفت‌وگوهای جداگانه با خبرنگار فارس اعلام کرده‌اند صبح و عصر روز پنجشنبه در محل فرمانداری رشت حاضرشده و فرایند ثبت‌نام را تکمیل می‌کنند.

با احتساب امروز، داوطلبان برای حضور در رویداد سیاسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تنها پنج روز دیگر فرصت دارند.

ستاد ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس در رشت از داوطلبان خواسته علاوه بر محیا کردن مدارک هفت‌گانه برای ثبت‌نام، اطلاعات هویتی والدین خود را نظیر شماره ملی و تاریخ تولد کامل را به همراه داشته باشند.

معاون سابق قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا هم آمد

اسماعیل سرائی، معاون سابق توسعه پایدار و محرومیت‌زدایی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا نیز با حضور در محل فرمانداری رشت، نامزد انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس دهم شد.

این نامزد احتمالی انتخابات مجلس رشت ۵۱ سال دارد و آخرین مدرک تحصیلی آن کارشناسی ارشد عمران است.

حضور ۲۲ ساله در پروژه‌های عمرانی سپاه، عضو نظام‌مهندسی استان تهران، کارآفرین ملی و مدیر نمونه قرارگاه خاتم‌الانبیا از سوابق اجرایی سرائی است.

معاون سابق استاندار در رشت نامزد شد

سید محمد احمدی، معاون سابق استاندار گیلان برای حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس در محل فرمانداری رشت حاضر شد.

احمدی علاوه بر معاونت هماهنگی و امور اقتصادی استاندار گیلان، سکان فرمانداری رودبار، لاهیجان و رشت را در دولت یازدهم و دوازدهم بر عهده داشته است.

یک روحانی نیز پا در گود سیاست گذاشت

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید رضا مطهری نیز برای حضور در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس از رشت داوطلب شد.

وی استاد حوزه و دانشگاه است و ریاست تبلیغات اسلامی شهرستان آستانه‌اشرفیه و ریاست شورای هیئت مذهبی رشت از رزومه کاری وی است.

محمدرضا زیبایی از دیگر داوطلبین بود که در سومین روز از ثبت‌نام خود را به فرمانداری رشت رساند.

این نامزد احتمالی مجلس یازدهم دکتری برنامه‌ریزی شهری دارد و علاوه بر آن مشاور گفت‌وگوی ادیان نیز است.

این چهره سیاسی که در دو دوره اخیر در انتخابات مجلس حضور یافته از ۲۳ سالگی استاد دانشگاه بوده است.

طی روز سوم ثبت نام از داوطلبین نامزد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در رشت تا ساعت سه بعد ظهر، ۱۵ نفر بودند که علاوه بر نامزدهای فوق‌الذکر آقایان حامد نصیری، مجید دلاور، علی درزی غازیانی و خانم سیده فاطمه واثق رحیم پرور از جمله داوطلبین هستند.

 

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال دیدگاه

قدر hiva <
  1. اینستاگرام رشت-گیلان