کد خبر: 7215

تاریخ انتشار: 2019/11/05 - 14:27

داماش گیلان 1 – استقلال خوزستان 0: صعود بزرگ گیلک‌ها به نیمه بالای جدول 

“رشت گیلان”: تیم فوتبال داماش گیلان با شکست میهمانش استقلال خوزستان، به جمع مدعیان صعود به لیگ برتر پیوست.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی”رشت گیلان”، داماش گیلان که پس از نتایج خوبی که در هفته های ابتدایی به دست آورده بود در بازی های میانی با نتایجی ضعیف روبرو شد. اتفاقی که باعث شد تا با رفت و برگشت سرمربی این تیم رو شویم و باز هم سیامک فراهانی روی نیمکت این تیم نشست تا شوک وارد شده به بازیکنان اثر کند و آنها بتوانند در سه بازی اخیر به دو پیروزی و یک تساوی دست پیدا کنند.

13980808000728_Test_PhotoN
در سوی مقابل استقلالی های خوزستان که سهراب بختیاری زاده را روی نیمکت خود می دید پس از حضور این مربی توانست در یکی دو بازی به نتایجی خوبی دست پیدا کند. آنها در ابتدا در انزلی برنده دیدار برابر ملوان شدند و سپس توانستند به یک تساوی دست پیدا کنند تا در دو بازی ابتدایی با حضور سرمربی جدید به امتیاز برسند. حالا سهراب و بازیکنانش برای دومین بار در طول هفته های اخیر در استان گیلان حاضر شدند تا بتوانند باز هم با امتیاز زمین را ترک کنند اما این بار اتفاق به گونه ای دیگر برای آنها افتاد.
بازی دو تیم داماش گیلان و استقلال خوزستان عصر امروز در رشت برگزار شد و در حالی که نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تنها یک دقیقه از آغاز نیمه دوم گذشته بود که میلاد صفایی  توانست دروازه حریف را باز کند و تیم خود را پیش بیندازد. پس از این گل داماشی ها سعی در حفظ توپ و میدان کردند تا بتوانند 45 دقیقه دوم بازی را با همین تک گل به پایان برسانند و بتواند به دومین پیروزی در سه دیدار اخیر دست پیدا کنند.
داماشی ها با این برتری 17 امتیازی شدند تا فراری به نیمه بالایی جدول داشته باشند. اما در سوی دیگر خوزستانی ها پس از نتایج خوبی که در دو بازی اخیر گرفته بودند با شکست در دیدار امروز 10 امتیازی باقی ماندند تا در رده سیزدهم جدول رده بندی جاخوش کنند.
ارسال دیدگاه

قدر hiva <
  1. اینستاگرام رشت-گیلان