کد خبر: 6643

تاریخ انتشار: 2019/06/10 - 16:22

جست‌وجوی ۲ جوان مفقودشده در جنگل‌های گیلان بی‌نتیجه مانده است

معاون امداد و نجات هلال احمر گیلان از مفقود شدن ۲ جوان کوهنورد در منطقه جنگلی چسلی ماسال خبر داد و گفت: جست‌وجوی تیم‌های هلال احمر برای یافتن این افراد تاکنون بدون نتیجه باقی‌مانده است.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی “رشت-گیلان”، مفقود شدن 2 جوان کوهنورد در منطقه جنگلی “چسلی ماسال” خبر داد و اظهار داشت: تیم‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر عملیات جست‌وجوی دو جوان ناپدیدشده را از دیروز آغاز کرده‌اند اما تا این لحظه‌ نتیجه‌ای در این مورد حاصل نشده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گیلان با بیان اینکه تیم‌های امداد و نجات از ساعت 21 دیشب برای یافتن دو کوهنور گم‌شده وارد عمل شدند ابراز داشت: ظاهراً افراد یاد شده عضو یک تیم کوهنوردی 4 یا 5 نفره بوده‌اند که حین گردش در منطقه جنگلی چسلی از همراهی با گروه خود باز مانده‌اند.

غلامی تلاش مستمر نیروهای جمعیت هلال احمر برای پیدا کردن 2 جوان مفقود شده را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: علاوه بر تیم‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر افراد بومی و محلی به همراه سایر ارگان‌های مرتبط نیز در فرآیند جست‌وجوی این دو نفر مشارکت بسیار فعالی می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه عملیات جست‌وجوی 2 جوان مفقود شده در جنگل‌های ماسال تا پاسی از دیشب همچنان ادامه داشت خاطرنشان کرد: امروز نیز چندین تیم برای ادامه عملیات به گشت‌زنی در مناطق اطراف ادامه می‌دهند و امیدواریم با کمک مردم محلی بتوانیم اثری از مفقودان به دست بیاوریم.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گیلان اطلاعاتی نیز در مورد این 2 جوان کوهنورد از قول فرماندار ماسال ارائه داد و افزود: طبق اطلاعات داده شده این افراد 24 و 28 ساله اهل صومعه‌سرا بوده‌اند که حین گردش در منطقه جنگلی چسلی ماسال از عصر دیروز گم شده‌اند./تسنیم

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

قدر hiva <
  1. اینستاگرام رشت-گیلان