کد خبر: 6637

تاریخ انتشار: 2019/06/10 - 16:16

پیش بینی رگبار و تندر در برخی مناطق گیلان

“رشت-گیلان”: سرپرست اداره پیش‌بینی و هشدار اداره‌کل هواشناسی گیلان پیش بینی کرد که طی روزهای پیش رو شاهد افزایش ابر ، احتمال رگبار و تندر در برخی مناطق استان باشیم.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی “رشت-گیلان”، سرپرست اداره پیش‌بینی و هشدار اداره‌ کل هواشناسی گیلان پیش بینی کرد که طی روزهای پیش رو شاهد افزایش ابر ، احتمال رگبار و تندر در برخی مناطق استان باشیم.

مازیار غلامی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده استقرار جوی به طور غالب پایدار طی ۴۸ ساعت آینده در منطقه است و براین اساس؛ افزایش ابر، وزش باد و احتمال رگبار رعدو برق پراکنده دور از انتظار نیست.

وی ادامه داد: همچنین طی این مدت؛ پدیده مه در برخی نقاط جلگه‌ای استان پیش بینی می‌شود.

غلامی آسمان استان طی امروز را صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد عنوان و برای فردا (سه شنبه) نیز آسمان را صاف تا قسمتی ابری و در پاره‌ای نقاط جلگه‌ای مه، گاهی افزایش ابر و وزش باد، احتمال رگبار و رعد و برق پراکنده (به ویژه عصر و شب) پیش بینی کرد.

سرپرست اداره پیش‌بینی و هشدار اداره‌کل هواشناسی گیلان بیشینه دمای استان طی ۲۴ ساعت گذشته در مربوط به شهرهای رودسر و رودبار با ۳۲ درجه سلسیوس و کمینه دما مربوط به دیلمان با ۱۱ درجه سلسیوس ذکرکرد.

غلامی بیشینه دمای رشت طی امروز را ۳۰ درجه و کمینه دمای فردای مرکز استان را نیز ۲۰ درجه سلسیوس عنوان کرد./ایرنا

ارسال دیدگاه

قدر hiva <
  1. اینستاگرام رشت-گیلان