کد خبر: 6547

تاریخ انتشار: 2019/06/03 - 11:59

پشت پرده برگزاری بازی پرسپولیس – داماش: خواهش وزير ورزش از مالك داماش / به خاطر آبروى ورزش ايران بازى كنيد!

“رشت-گیلان”: همان طور که در تصاویر تلویزیونی مشخص بود بازی پرسپولیس – داماش در فینال جام حذفی لغو شده بود و تماشاگران حاضر در استادیوم به خانه های خود برگشتند.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی “رشت-گیلان”، برخی تصور می کنند به عمد اعلام شد بازی لغو شده است که تماشاگران حاضر در استادیوم به سمت خانه های خود برودند تا تماشاگران داماش وارد استادیوم شوند و دوباره بازی را از سر بگیرند در حالی که این طور نبود و بازی ابتدا به طور کامل لغو شده بود. عاملی که سبب برگزاری بازی شد تماس وزیر ورزش و جوانان با حاجی پور، مالک باشگاه داماش بود.

 

وزیر ورزش و جوانان در برهه ای که استاندار گیلان بود حاجی پور را به خاطر منصب سیاسی که در اختیار داشت، می شناخت و بعد از چالش هایی که در مسیر برگزاری بازی پیش آمد با او تماس می گیرد و از او می خواهد با گذشتن از حق قانونی اش، تیم را وارد میدان کند و اجازه دهد بازی برگزار شود چرا که عدم برگزاری این بازی تبعات زیادی برای فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان خواهد داشت که در نهایت صحبت های وزیر ورزش و جوانان مالک باشگاه داماش را قانع می کند و به تیم خود دستور ورود به زمین را می دهد. در همین کش و قوس تماشاگران زیادی استادیوم را ترک کرده بودند و خود به خود فضا برای نشستن تماشاگران تیم داماش در استادیوم مهیا شده بود.

 

وزیر ورزش و جوانان توام با این اتفاق داورزنی را مامور رسیدگی به پرونده بازی پرسپولیس و داماش می کند. صبح امروز داور زنی به همراه تورک رییس کمیته اخلاق و هم چنین حمیسی رییس حراست فدراسیون فوتبال راهی اهواز شده اند و قرار است در نشستی با استاندارخوزستان متوجه اتفاقاتی شوند که دیشب باعث نابسامانی در برگزاری بازی پرسپولیس – داماش شد. قرار است گزارش این نشست به وزیر ورزش و جوانان ارایه شود و هیچ بعید نیست دستاوردهای این نشست موجب برکناری چند مدیر ورزشی دیگر شود. دیشب و توام با این اتفاق کمیته اخلاق در بیانیه ای سعید فتاحی رییس کمیته مسابقات را از کار برکنار و حیدر بهاروند و طالقانی رییس هیات فوتبال استان خوزستان را احضار کرد.

ارسال دیدگاه

قدر hiva <
  1. اینستاگرام رشت-گیلان