کد خبر: 6290

تاریخ انتشار: 2019/05/14 - 14:53

کمیته ملی المپیک از خبرنگار ورزشی تسنیم گیلان تجلیل کرد

“رشت-گیلان”: کمیته ملی المپیک و انجمن ورزشی‌نویسان ایران از خبرنگار ورزشی تسنیم گیلان به‌دلیل کسب رتبه برتر در جشنواره جهانی ورزشی‌نویسان تقدیر کردند.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی “رشت-گیلان، طی مراسمی که ظهر امروز در مقر کمیته ملی المپیک ایران برگزار شد، حمیدرضا زیرک دیدار (رادنی دیدار) خبرنگار تسنیم گیلان به‌دلیل انتخاب گزارشش در جمع 10 اثر برتر دو قاره آسیا و اقیانوسیه از سوی صالحی امیری رئیس کمیته المپیک ایران مورد تقدیر قرار گرفت.

WhatsApp Image 2019-05-13 at 23.32.59

رئیس کمیته ملی المپیک در این مراسم ضمن ارج نهادن به حضور اهالی قلم در جشنواره‌های معتبر بین‌المللی، رسانه‌ها را بخش اصلی و تاثیرگذار ساختار قدرت در دنیای امروز دانست و گفت: حضور روزنامه‌نگاران جوان ایرانی و کسب رتبه‌های برتر در چنین جشنواره معتبری نشان از کیفیت فضای کار رسانه در ایران دارد و این امر مایه مباهات است.

رئیس انجمن ورزشی‌نویسان ایران نیز در این مراسم با تشریح روند برگزاری جشنواره جهانی ورزشی‌نویسان اظهار داشت: داوران این جشنواره از سرشناسان ورزشی‌نویس دنیا هستند و کسب رتبه‌های برتر و عبور از فیلترهای قوی داوران، کار سختی بود که توسط ورزشی‌نویسان ایرانی میسر شد.

WhatsApp Image 2019-05-13 at 23.32.58

خبرنگار ورزشی تسنیم گیلان نیز در این مراسم با بیان اینکه پس از انتشار گزارش انتقادی‌اش از هیئت فوتبال گیلان دچار مشکلاتی شده است افزود: وقتی به غلط مرجع تایید آی‌دی کارت‌های خبرنگاران در شهرستان‌ها هیئت‌های فوتبال استان هستند نتیجه، همین می‌شود.

حمیدرضا زیرک دیدار خاطرنشان کرد: پس از انتشار گزارش انتقادی تسنیم گیلان از دخالت‌های ناصواب آن هیئت در مالکیت باشگاه سپیدرود، از تحویل آی‌دی کارت من توسط مسئولان آن هیئت جلوگیری شد.

به گزارش تسنیم، نخستین دوره جشنواره انجمن بین المللی ورزشی نویسان جهان (ایپس) زمستان سال گذشته در دو بخش قاره‌ای و جهانی برگزار شد.

همچنین پذیرش اثر دومین دوره آن نیز آغاز شده و علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره جهانی خبرنگاران و عکاسان ورزشی در قسمت عکس(دو بخش)، ویدئو(سه بخش)، مکتوب(دو بخش) و صدا می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

آثاری که قرار است در جشنواره شرکت داده شوند باید در فاصله زمانی 18 سپتامبر 2018 تا 7 اکتبر 2019 منتشر شده باشند و خارج از این تاریخ مورد قبول نبوده و هر کدام از شرکت‌کنندگان می‌توانند دو اثر را(در صورت تمایل در دو بخش مجزا) ارسال کنند.

مانند دوره قبل برای این دوره جشنواره نیز جوایز ارزنده‌ای در نظر گرفته شده است و به نفر اول 8 هزار دلار، به نفر دوم 3 هزار دلار و به نفر سوم، 2 هزار دلار اهدا می‌شود.

در این مراسم علاوه بر رئیس کمیته ملی المپیک، عبدالحمید احمدی معاون وزیر ورزش و جوانان، رئیس انجمن ورزشی‌نویسان ایران، اعضای هیئت رئیسه انجمن ورزشی‌نویسان و جمعی از پیشکسوتان ورزشی‌نویس و سردبیران رسانه‌های ورزشی حضور داشتند.

WhatsApp Image 2019-05-13 at 23.33.00 WhatsApp Image 2019-05-13 at 23.33.01

ارسال دیدگاه

قدر hiva <
  1. اینستاگرام رشت-گیلان