کد خبر: 6278

تاریخ انتشار: 2019/05/13 - 1:28

با کسب مقام پنجمی سابر جهان؛ سابریست گیلانی یک گام به المپیک نزدیک‌تر شد

“رشت-گیلان”: تیم ملی اسلحه سابر کشورمان در حالی که سابریست گیلانی را در ترکیب خود داشت، به مقام پنجمی مسابقات جهانی اسپانیا دست یافت.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی “رشت-گیلان،تیم ملی اسلحه سابر کشورمان با ترکیب محمد رهبری، محمد فتوحی، علی پاکدامن و مجتبی عابدینی در مسابقات جهانی اسپانیا به میدان رفت.

تیم ملی ایران در نخستین گام در مرحله یک هشتم پایانی به مصاف گرجستان رفته و مقابل این تیم به برتری 45 بر 41 دست یافت، سابریست های کشورمان برای راهیابی به مرحله نیمه نهایی به مصاف تیم سابر روسیه رفته و مقابل این تیم تن به شکست 45 بر 43 دادند، روس ها برای رسیدن به مرحله تیم ملی مصر را با نتیجه 45 بر 24 از پیش رو برداشته بودند.

سابریست‌های کشورمان که از صعود به جمع چهار تیم برتر جهان بازمانده بودند، برای کسب مقام پنجمی در نخستین گام به مصاف تیم ملی سابر امریکا رفته و مقابل این تیم به برتری 45 بر 38 دست یافتند.

تیم ملی اسلحه سابر کشورمان در دومین دیدار برای کسب مقام پنجم تا هشتمی به مصاف فرانسه رفته و با برتری 45 بر 40 بر سکوی پنجم ایستاد.

به گزارش فارس، محمد رهبری سابریست گیلانی تیم ملی کشورمان در اسلحه سابر انفرادی با پیروزی مقابل سوراویت کیتسیریبون، جیائو لین و تام سیتیز به جمع 32 شمشیرباز برتر جهان راه یافت، رهبری در این مرحله با شکست مقابل جونگ کیم از کره جنوبی، در مکان 27 جهان ایستاد تا بهترین عملکرد را در میان سابریست های کشورمان در جام جهانی اسپانیا از خود برجای بگذارد./فارس

ارسال دیدگاه

قدر hiva <
  1. اینستاگرام رشت-گیلان