کد خبر: 6247

تاریخ انتشار: 2019/05/11 - 17:45

مسئولین پاسخ نمایندگان را شفاف و قانع‌کننده بدهند

رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس از مسؤولین و دولتمردان خواست تا به وکلای ملت در خصوص تخصیص و توزیع اعتبارات به‌صورت شفاف و قانع‌کننده پاسخ دهند.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی “رشت-گیلان”، محمدصادق حسنی عصر امروز در دومین نشست شورای برنامه‌ریزی گیلان در سالن غدیر استانداری با تأکید بر تکمیل سدهای لاستیکی اظهار کرد: سد لاستیکی در رشت بنا بر قول فرماندار قرار بود تا ۲۲ بهمن سال گذشته مورد بهره‌برداری قرار می‌گرفت اما در حال حاضر رهاشده است.

وی با اشاره به اجرا نشدن رینگ فاضلاب شهرستان رشت افزود: تصفیه‌خانه‌های رشت در حال اتمام هستند اما همچنان رینگ آب‌رسانی شهرستان ناقص مانده که بار چهارم است مورد تذکر من قرارگرفته و نیازمند توجه است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بر لزوم پاسخگویی شفاف مسؤولین دولت در خصوص تخصیص و توزیع اعتبارات تأکید کرد و گفت: ما نمایندگان مردم هستیم و پاسخ دولتمردان به نمایندگان مردم باید شفاف باشد.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس را تأکید بر تلاش مسؤولین و دولتمردان تا جای امکان تصریح کرد: مسؤولین تا جایی که می‌توان کار کرد تلاش کنند و به نمایندگان پاسخ کامل و قانع‌کننده بدهند و این توضیحات می‌تواند در جلسات خصوصی هم انجام شود. / فارس

ارسال دیدگاه

قدر hiva <
  1. اینستاگرام رشت-گیلان