کد خبر: 5992

تاریخ انتشار: 2019/05/01 - 13:11

سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی:

اخبار مربوط به قیمت و سهمیه‌ بنزین صحت ندارد

“رشت-گیلان”: برخی اخبار از سهمیه‌ بندی بنزین از روز آینده حکایت دارد، خبری که توسط شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی تکذیب و اعلام شد ۱۲ اردیبهشت‌ماه تاریخ اجرای طرح سهمیه‌ بندی بنزین نیست. به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی “رشت-گیلان” و به نقل از ایسنا، در حالی که برخی منابع خبری از […]

“رشت-گیلان”: برخی اخبار از سهمیه‌ بندی بنزین از روز آینده حکایت دارد، خبری که توسط شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی تکذیب و اعلام شد ۱۲ اردیبهشت‌ماه تاریخ اجرای طرح سهمیه‌ بندی بنزین نیست.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی “رشت-گیلان” و به نقل از ایسنا، در حالی که برخی منابع خبری از آغاز سهمیه بندی بنزین از روز آینده خبر می‌دهند سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ضمن تکذیب این موضوع به ایسنا اعلام کرد مردم به شایعات و فضاسازی‌ها مخصوصاً در فضای مجازی توجه نکنند.

به گفته زیبا اسماعیلی اخبار منتشر شده درباره نرخ بنزین و جزئیات سهمیه‌بندی صحت ندارد و صرفاً گمانه‌زنی‌های رسانه‌ها است.

سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی از مردم تقاضا کرد اخبار مربوط به آینده بنزین را از طریق اخبار این شرکت دنبال کنند.

ارسال دیدگاه

قدر hiva <
  1. اینستاگرام رشت-گیلان