کد خبر: 5898

تاریخ انتشار: 2019/04/15 - 7:15

قاسمی‌پور: کارنامه بوکس گیلان در سال 97 مثبت بوده است

“رشت-گيلان”: رئیس هیئت بوکس گیلان با اشاره به عملکرد مثبت بوکس گیلان در سال 97 گفت: تیم بوکس گیلان در رده سنی نوجوانان برای نخستین بار در سطح کشوری به مقام قهرمانی دست‌یافت. امین قاسمی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به کسب سکو در سه رده سنی از سوی بوکسورهای گیلانی […]

رشت-گيلان”: رئیس هیئت بوکس گیلان با اشاره به عملکرد مثبت بوکس گیلان در سال 97 گفت: تیم بوکس گیلان در رده سنی نوجوانان برای نخستین بار در سطح کشوری به مقام قهرمانی دست‌یافت.

امین قاسمی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به کسب سکو در سه رده سنی از سوی بوکسورهای گیلانی در سال 97 اظهار کرد: در تمامی رده‌های سنی با استعدادیابی مناسب، در اردوهای تیم ملی نماینده داشته و آقای افشین نادری مربی گیلانی در کادر فنی تیم ملی بزرگ‌سالان کشورمان حضور دارند.

E5E11CBD-2559-477C-8CEE-72CF91A8382A

وی با بیان اینکه تیم گیلان در رده سنی نوجوانان برای نخستین بار در سطح کشوری به مقام قهرمانی دست‌یافت، گفت: در بخش تیمی در رقابت‌های تیمی که به میزبانی استان همدان برگزار شد، در رده سنی نوجوانان به مقام قهرمانی و در رده سنی نونهالان به مقام نایب‌قهرمانی دست‌یافتیم.

رئیس هیئت بوکس گیلان با اشاره به میزبانی گیلان در رقابت‌های بوکس پس از دو دهه اظهار کرد: پس از 25 سال در رده سنی جوانان موفق به کسب میزبانی رقابت‌های قهرمانی کشور در سال 97 شده و بااقتدار به مقام قهرمانی این رقابت‌ها نائل آمدیم.

قاسمی‌پور با اذعان به برنامه مدون هیئت بوکس گیلان در سال 98 افزود: برنامه جامعی برای مسابقات انتخابی در رده‌های سنی طبق برنامه اعلامی از سوی فدراسیون بوکس تهیه‌کرده‌ایم و در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، امیدها و بزرگ‌سالان به‌تمامی شهرستان‌های استان گیلان ابلاغ کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه کارنامه بوکس گیلان در سال 97 مثبت بوده است، تصریح کرد: با برنامه‌ریزی صحیح و اصولی، موفقیت‌های سال 97 را تکرار کرده و در رده‌هایی که موفق به کسب مدال طلا نشدیم، برای کسب مدال طلا برنامه‌ریزی می‌کنیم

ارسال دیدگاه

قدر hiva <
  1. اینستاگرام رشت-گیلان