کد خبر: 5891

تاریخ انتشار: 2019/04/14 - 10:36

فرمانده نیروی انتظامی گیلان مطرح کرد؛

لزوم جلوگیری از ساخت و سازهای بی‌رویه و تصرف سواحل گیلان توسط دکه‌داران

“رشت-گیلان”: سردار محمدرضا اسحاقی، فرمانده نیروی انتظامی گیلان با اشاره به ساخت و سازهای بی‌رویه و تصرفات برخی نقاط ساحل توسط دکه‌داران گفت: باید جلوی این تصرفات گرفته شود. به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی “رشت-گیلان” و به نقل از شبستان، سردار محمدرضا اسحاقی در جلسه ستاد فرماندهی سواحل گیلان در استانداری با بیان […]

“رشت-گیلان”: سردار محمدرضا اسحاقی، فرمانده نیروی انتظامی گیلان با اشاره به ساخت و سازهای بی‌رویه و تصرفات برخی نقاط ساحل توسط دکه‌داران گفت: باید جلوی این تصرفات گرفته شود.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی “رشت-گیلان” و به نقل از شبستان، سردار محمدرضا اسحاقی در جلسه ستاد فرماندهی سواحل گیلان در استانداری با بیان اینکه تعداد طرح‌های ساحلی ناکافی است گفت: تعداد طرح‌های ساحلی نسبت به طول ساحل ناکافی است ضمن اینکه در بخشی از طرح‌ها هم با ضعف مدیریت مواجه هستیم.

2

فرمانده نیروی انتظامی گیلان اظهار کرد: هدف اصلی طرح‌های ساحلی ایجاد امنیت و کاهش غریق است که برای دستیابی به این هدف نیازمند حضور ناجیان غریق هستیم.

وی با اشاره به اینکه برخی از طرح‌های ساحلی دارای نقص هستند گفت: برخی از طرح‌های ساحلی دارای کمبود سرویس‌های بهداشتی، آب شرب و نمازخانه هستند که نشان دهنده ضعف در مسئولیت‌پذیری بخشی از دستگاه‎هاست.

اسحاقی اعلام کرد: مسیرهای فرعی به نقاط خطرآفرین منتهی می‌شود که می‌توان با مسدودسازی این مسیرها از ایجاد خطر جلوگیری کرد.

وی با اشاره به ساخت و سازهای بی‌رویه و تصرفات توسط دکه‌داران گفت: این تصرفات در حال شکل گیری است که باید از آن جلوگیری شود در غیر اینصورت دچار مشکلات عمده می‌شویم.

ارسال دیدگاه

قدر hiva <
  1. اینستاگرام رشت-گیلان