کد خبر: 4954

تاریخ انتشار: 2019/03/07 - 9:11

از سوی اداره كل روابط عمومي استانداري گيلان؛

توضیح درخصوص نحوه دعوت خبرنگاران در مراسم و نشست های رییس جمهوری در گیلان

مرتضی عاطفی، مدیرکل روابط عمومی استانداری گیلان از اصحاب رسانه دلجویی و از زحمات همیشگی آنان تقدیر کرد.

54A1EE9B-5999-4581-B153-54E61983EC69

مدیرکل روابط عمومی استانداری گیلان از حضور پرشور مردم در استقبال از رییس جمهوری و اصحاب رسانه برای پوشش مطلوب جلوه های این شکوه تقدیر کرد و به دلیل عدم صدور کارت برای حضور برخی خبرنگاران در نشست های رئیس جمهوری در گیلان از اصحاب رسانه دلجویی نمود.

مرتضی عاطفی با تقدیر از مردم غیور گیلان به جهت حضور پرشور در مراسم استقبال از رییس جمهوری،اصحاب رسانه را موثرترین عنصر در ثبت اخبار و تصاویر این روز به یادماندنی در صفحات تاریخ گیلان زمین خواند.

وی ضمن تقدیر از تلاش یکایک فعالان رسانه ای گیلان،از خبرنگاران و عکاسانی که امکان حضورشان در کاروان خبری استانداری گیلان فراهم نشد عذرخواهی کرد و افزود: در گزینش افراد همچون قبل و به شهادت کارنامه عملکردی خود هیچگونه گروه بندی یا تبعیض سیاسی لحاظ نشده بلکه به منظور ارج نهادن به مقام اصحاب رسانه مشخصات تمامی خبرنگاران و عکاسان فعال برای انجام روند اداری و صدور کارت از چند روز قبل به مراجع مربوطه ارسال شد که علیرغم پیگیریهای صورت گرفته، به دلیل محدودیت فضا و تغییر برخی سیاست های این مراجع، تنها تعداد معدودی کارت ورود به مراسم ها و جلسات تحویل اداره کل روابط عمومی گردید.

عاطفی در پایان رسیدن به توسعه پایدار و نمایش دستاوردهای دستگاه های اجرایی را مرهون ارتباط موثر مردم و مسئولان دانست که در این میان خبرنگاران حلقه ارتباطی محسوب می شوند.

منبع: ديارميرزا

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

قدر hiva <
  1. اینستاگرام رشت-گیلان