کد خبر: 1340

تاریخ انتشار: 2016/07/04 - 12:44

رسانه ای شدن فیش حقوقی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان + تصویر فیش

رشت-گیلان: یکی از مهمترین و پربحث ترین مسائل کشور در چند روز گذشته، بی شک جریان رسانه ای شدن فیش های حقوقی و دریافت های نجومی برخی از مدیران در سطح کشور بوده است. به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی “رشت-گیلان”، جریان رسانه ای شدن فیش های حقوقی برخی مدیران در چند روز گذشته […]

رشت-گیلان: یکی از مهمترین و پربحث ترین مسائل کشور در چند روز گذشته، بی شک جریان رسانه ای شدن فیش های حقوقی و دریافت های نجومی برخی از مدیران در سطح کشور بوده است.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی “رشت-گیلان”، جریان رسانه ای شدن فیش های حقوقی برخی مدیران در چند روز گذشته سر و صدای زیادی در سطح کشور به وجود آورده به طوری که باعث استعفا و اخراج برخی مدیران کشور نیز شده است.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گیلان در همین رابطه اظهار داشت: حقوق های نجومی ذهنیت اجتماعی را خراب کرده است اما بنده به عنوان رئیس یکی از ادارات فیش حقوقی خود را رسانه ای می کنم تا شفاف شود که بسیاری از مدیران در جمهوری اسلامی از این حقوق های جند ده میلیونی دریافت نمی کنند.

منتظری افزود: وقتی یک فرد شغلی با جایگاه اجتماعی پایین مانند پاکبانی دارد به اندازه کافی تنزل یافته است و دیگر نباید با اختلاف های حقوق چند ده میلیونی این افراد زحمتکش را بیشتر تحت فشار قرار دهیم.

فیش حقوقی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلانمنبع: ۸ دی نیوز

لینک کوتاه خبر: http://rashtgilan.com/?p=1340

ارسال دیدگاه

قدر hiva <
  1. اینستاگرام رشت-گیلان