کد خبر: 2471

تاریخ انتشار: 2018/10/08 - 12:13

رئیس شورای شهر رشت پاسخگو باشد:

دلیل عدم ارسال نامه تأیید مدیر مالی جدید شهرداری رشت چیست!؟

اختصاصی – “رشت-گیلان”: با وجود گذشت بیش از یک ماه از نامه دادستانی برای برکناری مجتبی ماه پسند، اما وی همچنان به عنوان مدیر مالی در شهرداری رشت در حال فعالیت است. به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی “رشت-گیلان”، شهریور سال ۹۶ بود که نامه ای از استانداری گیلان مبنی بر غیرقانونی بودن حضور […]

اختصاصی – “رشت-گیلان”: با وجود گذشت بیش از یک ماه از نامه دادستانی برای برکناری مجتبی ماه پسند، اما وی همچنان به عنوان مدیر مالی در شهرداری رشت در حال فعالیت است.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی “رشت-گیلان”، شهریور سال ۹۶ بود که نامه ای از استانداری گیلان مبنی بر غیرقانونی بودن حضور مجتبی ماه پسند در راس مدیریت مالی شهرداری رشت ارسال گردید اما هیچگونه توجهی به نامه مذکور نشد. پس از آن و به دلیل بی توجهی به این تذکر، معاون دادستان اوایل شهریور سال جاری طی تذکری کتبی برای رسیدگی به وضعیت ماه پسند اخطار داد و شهرداری را موظف به انجام اقدامات قانونی به قید فوریت کرد.
علی بهارمست سرپرست شهرداری رشت در بازه زمانی گفته شده دو نفر را به شورای شهر رشت معرفی کرد تا طبق قانون با انتخاب و تایید شورای شهر مدیر مالی جدید منصوب شود.
پس از معرفی دو گزینه به شورای شهر حدود یکماه طول کشید تا انتخاب مدیر مالی در دستور جلسه قرار گیرد آنهم با نامه ۶ عضو شورا!
بدین ترتیب پس از کش و قوس های فراوان بالاخره دوشنبه هفته گذشته جلسه ی انتخاب و تایید مدیر مالی جدید در دستور کار قرار گرفت و اعضای شورا، یعقوب امیری را به عنوان مدیر مالی جدید شهرداری رشت تایید کردند و بدین ترتیب وی به صورت قانونی به عنوان مدیر مالی انتخاب شد.
اما با گذشت یک هفته همچنان نامه تایید امیری از شورای شهر رشت به شهرداری ارسال نشده است و خبری از معارفه وی نیست!
این در حالی است که بخش مالی شهرداری رشت از ماه های گذشته مشکلات زیادی را برای مراجعین ایجاد کرده است و پرداخت های سلیقه ای در آن مشهودتر از گذشته شده است.
مشخص نیست در بخش مالی شهرداری رشت چه خبر است و چرا رییس شورای رشت برای قرار دادن دستور انتخاب مدیر مالی و حالا برای ارسال نامه معرفی یعقوب امیری تا این حد تعلل داشته است!
امیدواریم با پیگیری مسئولین ذیربط و تعیین تکلیف مدیریت مالی شهرداری شاهد حل مشکلات پیمانکاران و مراجعین حوزه مالی باشیم.
ارسال دیدگاه

قدر hiva <
  1. اینستاگرام رشت-گیلان