کد خبر: 2006

تاریخ انتشار: 2018/06/16 - 16:32

معاون خدمات شهری شهرداری رشت کجایی… دقیقا کجایی

“رشت گیلان”: واحد خدمات شهری یکی از پر مسئولیت ترین واحدهای شهرداری رشت بوده که کوچکترین کم دقتی و سهل انگاری در این واحد می تواند مشکلات بزرگی را در شهر رقم بزند. پس از شروع به کار شورای پنجم رشت تغییر و تحولاتی در این حوزه ایجاد شده و با برکناری علی بهارمست معاون […]

“رشت گیلان”: واحد خدمات شهری یکی از پر مسئولیت ترین واحدهای شهرداری رشت بوده که کوچکترین کم دقتی و سهل انگاری در این واحد می تواند مشکلات بزرگی را در شهر رقم بزند.

پس از شروع به کار شورای پنجم رشت تغییر و تحولاتی در این حوزه ایجاد شده و با برکناری علی بهارمست معاون اسبق خدمات شهری شهرداری رشت، علی مقصودی بعنوان معاون جدید خدمات شهری شهرداری انتخاب و مشغول به کار شد.
متاسفانه به دلایل نامعلومی احساس می شود برخی از وظایف این واحد اخیرا به فراموشی سپرده شده و این مساله موجب بروز نارضایتی شهروندان شده است.
افزایش حضور دستفروشان و ایجاد مشکل در عبور و مرور برای شهروندان در معابر عمومی و خیابانها به واسطه پهن شدن بساط دستفروشی یکی از مباحثی است که اخیرا موجب نارضایتی شهروندان شده و روز به روز شاهد افزایش این معضل و متعاقب آن گسترش نارصایتی ها توسط شهروندان و گردشگران هستیم.

دستفروش

موضوع دیگری که معاونت خدمات شهری شهرداری رشت باید نسبت به آن با جدیت بیشتری اقدام کند حضور و تجمع سگ های ولگرد در گوشه و کنار خیابان ها و مناطق مسکونی شهر می باشد.
هراس زنان و کودکان از حضور و رژه های گاه و بیگاه گله های چند حلقه ای سگ های ولگرد در رشت بارها در کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورا به معاونت خدمات شهری شهرداری رشت گوشزد شده و متاسفانه تا کنون اقدام مشخصی در این حوزه مشاهده نشده است.
حال با این تفاسیر و مشکلاتی که مورد تاکید اعضای شورای شهر و شهروندان است باید بپرسیم: “معاونت خدمات شهری شهرداری رشت کجایی… دقیقا کجایی”!؟

ارسال دیدگاه

قدر hiva <
  1. اینستاگرام رشت-گیلان