کد خبر: 2003

تاریخ انتشار: 2018/06/16 - 10:48

در راستای برگزاری انتخابات شورای نظام مهندسی کشاورزی؛

 بودن یا نبودن مسئله این است!

“رشت گیلان”: اول تیرماه، پنجمین دوره انتخابات نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان گیلان برگزار خواهد شد. به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی “رشت گیلان”، پنجمین دوره انتخابات نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در نخستین روز تابستان برگزار و طی آن تعداد هفت نفر از کاندیداهای این انتخابات با آرای مهندسین کشاورزی […]

“رشت گیلان”: اول تیرماه، پنجمین دوره انتخابات نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان گیلان برگزار خواهد شد.
nezamqom
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی “رشت گیلان”، پنجمین دوره انتخابات نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در نخستین روز تابستان برگزار و طی آن تعداد هفت نفر از کاندیداهای این انتخابات با آرای مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی به مدت چهار سال در این سازمان صاحب کرسی خواهند شد.
حال نظر شما را به دلنوشته ای که یکی از مهندسین کشاورزی استان به تحریریه “رشت گیلان” ارسال نموده جلب می نمایم:
من عضوی از مجموعه بزرگ نظام مهندسی کشاورزی هستم، انتخابات شورای نظام مهندسی در پیش است و من یکی از افراد رأی دهنده خواهم بود. از میان نامزد های این رقابت جز چند اسم جدید، بیشتر افراد پای ثابت هستند. بررسی می کنم چرا این افراد سالها بر روی این صندلی تکیه زده اند؟ از کارمندان سازمان جویا می شوم و می پرسم آیا بحث مالی دلیل اصلی این همه  تکاپو برای تصدی این کرسی هاست؟
یکی از آنها اشاره می کند: بحث مالی؟! پول؟! حقوق ما هم به زحمت پرداخت می شود. کدام پول؟
با خود می اندیشیم مدیری که توان مدیریت مجموعه کوچک کارمندان خود را ندارد چگونه “می خواهد” و “می تواند” برای من کاری انجام دهد؟
سرخورده و با کوهی از پرسش های بی پاسخ از ساختمان نظام خارج می شوم اما یک پرسش بزرگ ابهامات زیادی را در من بوجود آورده است: آیا واقعا منافعی در این صندلی برای این دوستان تعریف شده که رهایش نمی کنند؟
بودن یا نبودن مسئله این است.
“رشت گیلان”: انتشار مطالب خبری و یادداشت های دریافتی لزوما به معنای تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال دیدگاه

قدر hiva <
  1. اینستاگرام رشت-گیلان