کد خبر: 2282

تاریخ انتشار: 2018/08/05 - 10:11

فرار از واقعيت به سبك خداداد عزيزى؛

 انتقال تمرينات سپيدرود به تهران! / درخواست هواداران: عزيزى …كن، سپيدرود رو رها كن!

“رشت-گیلان”: آرش رحیمی: دیدار تیم های سپیدرود رشت و سپاهان اصفهان از هفته دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور با رفتارهای ناشایست سرمربی سپیدرود به حاشیه کشیده شد. به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی “رشت-گیلان”؛ انگار قرار نیست سرمربی همواره جنجالی سپیدرود از درگیری های همیشگی اش دست بردارد. عزیزی که در ابتدای […]

“رشت-گیلان”: آرش رحیمی: دیدار تیم های سپیدرود رشت و سپاهان اصفهان از هفته دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور با رفتارهای ناشایست سرمربی سپیدرود به حاشیه کشیده شد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی “رشت-گیلان”؛ انگار قرار نیست سرمربی همواره جنجالی سپیدرود از درگیری های همیشگی اش دست بردارد.

عزیزی که در ابتدای فصل و با وجود مشکلات عدیده ی سپیدرود، حاضر شد به هر قیمتی سکان هدایت تیم را البته با دادن وعده های دروغین به لیدرها برعهده بگیرد، حال که به قول معروف “خرش از پل گذشته”، در مقابل همان لیدرها قد علم کرده!

انتقال تمرینات تیم پرطرفدار سپیدورد به تهران پس از شکست شش گله در برابر سپاهان، تازه ترین حربه ی این مربی ناموفق و همواره درگیر است.

حال پرسش این جاست: بر فرض تمرینات را به شهر دیگری منتقل کنی، بازی ها را چه خواهی کرد؟!

آقای عزیزی! دو بازی و دریافت 9 گل و به ثمر رساندن تنها یک گل توسط تیم تحت هدایت جنابعالی یک راه برایت باقی می گذارد: عذرخواهی از هوادارن پرشور سپیدرود که من می دانم چه سختی هایی را طی این چند سال متحمل شده اند تا نام بزرگ سپیدرود را استوار نگه دارند. تیمی که تا همین چند سال قبل بین لیگ های دسته سوم و دوم در حال جابجایی بود!

عزیزی باید بداند (و اگر نمی داند، به او یاد دهند!) که توهین به مردم غیور گیلان تاوانی سخت برایش به همراه خواهد داشت. پس فرار کردن از واقعیات دردی را دوا نمی کند و در این بین تنها و تنها تیم مظلوم سپیدرود است که متضرر خواهد شد.

حال باید منتظر ماند و دید عذرخواهیِ این انتخابِ اشتباه از هواداران و مردم استان گیلان چه میزان زمان خواهد برد؟

ارسال دیدگاه

قدر hiva <
  1. اینستاگرام رشت-گیلان