کد خبر: 2468

تاریخ انتشار: 2018/10/04 - 8:28

نخستین واکنش کریستیانو رونالدو به اتهام تعرض جنسی؛ وجدانم آسوده است

“رشت-گیلان”: فوق ستاره پرتغالی یوونتوس نسبت به اتهام تعرض جنسی واکنش نشان داد. به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی “رشت-گیلان”، کریستیانو رونالدو سرانجام سکوت خود درباره گزارش جنجالی نشریه اشپیگل آلمان مبنی بر تعرض جنسی او به یک زن در شهر لاس وگاس در سال ۲۰۰۹ را شکست. در این گزارش رونالدو توسط یک […]

“رشت-گیلان”: فوق ستاره پرتغالی یوونتوس نسبت به اتهام تعرض جنسی واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی “رشت-گیلان”، کریستیانو رونالدو سرانجام سکوت خود درباره گزارش جنجالی نشریه اشپیگل آلمان مبنی بر تعرض جنسی او به یک زن در شهر لاس وگاس در سال ۲۰۰۹ را شکست. در این گزارش رونالدو توسط یک زن آمریکایی به نام کاترین مایورگا به تعرض متهم شده است. وکلای برنده ۵ توپ طلا این اتهام را بارها قویا رد کرده اند.

رونالدو در صفحه شخصی خودش در توییتر نوشته:

من قویا اتهامی که به من نسبت داده شده را رد می کنم. تعرض جنسی یک جنایت است و خلاف تمام باورهای من محسوب می شود. با اینکه تمایل زیادی برای دفاع کردن از خودم دارم اما نمی خواهم با صحبت کردن و دامن زدن به این اتهامات به افرادی که قصد دارند با استفاده از نام من به شهرت برسند کمک کنم. وجدان من آسوده است و با آرامش منتظر نتیجه هر تحقیقاتی می مانم.

اشپیگل سال گذشته هم چنین گزارشی را منتشر کرد اما حالا مایورگا حاضر شده نام و تصویرش منتشر شود. این زن ۳۴ ساله مدعی شده در سال ۲۰۰۹ پس از دریافت پول حاضر شده سکوت کند اما حالا پس از گذشت ۹ سال تصمیم گرفته سکوت خود را بشکند. پلیس لاس وگلاس روز گذشته اعلام کرد پس از شکایت وکیل مایورگا تحقیقات خود در مورد این اتهام را آغاز کرده است.

ارسال دیدگاه

قدر hiva <
  1. اینستاگرام رشت-گیلان