کد خبر: 1993

تاریخ انتشار: 2018/04/11 - 10:03

در نشست فراکسیون ولایی با مسئولان اطلاعات سپاه عنوان شد؛

امروز انتقال از پیام رسانهای خارجی به پیام رسانهای داخلی مطالبه عمومی است!

“رشت-گیلان”: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: این که گفته می شود پیام رسانهای داخلی دارای امنیت نیستند واقعیت ندارد و امروز انتقال از پیام رسانهای خارجی به پیام رسانهای داخلی مطالبه عمومی است. به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی “رشت-گیلان”، به گفته نقوی حسینی ۵۰ درصد کاربران تلگرام ایرانی هستند لذا از […]

“رشت-گیلان”: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: این که گفته می شود پیام رسانهای داخلی دارای امنیت نیستند واقعیت ندارد و امروز انتقال از پیام رسانهای خارجی به پیام رسانهای داخلی مطالبه عمومی است.

1920567
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی “رشت-گیلان”، به گفته نقوی حسینی ۵۰ درصد کاربران تلگرام ایرانی هستند لذا از آنجا که اغلب کشورها کاملا مسلط بر تلگرام هستند انتظار می‌رود مراجع ذیربط در حوزه فضای مجازی کشور به وظیفه انقلابی، شرعی و ملی خود عمل کنند. فضای مجازی در خدمت آمریکا و رژیم صهیونیستی است و مردم را باید از چنگ آنها نجات داد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ایجاد شبکه ملی فضای مجازی و حمایت و تقویت پیام رسان‌های داخلی در راس فعالیتهای دولت قرار گرفته، وزارت ارتباطات را در این زمینه مسئول اجرای موارد ابلاغ شده دانست که به صورت جدی ورود پیدا کرده است.

نقوی حسینی با اشاره به موارد دیگر مطرح شده در این جلسه گفت: در این جلسه بیان شد پیام‌رسان‌های داخلی در حال تغییر و تحولات خوبی هستند و به زودی سامان پیدا می کنند لذا با رفع مشکلات و موانع می توانند پاسخگوی همه نیازهای داخلی باشند. پنج پیام رسان داخلی تا آخر فروردین به حدی خواهند رسید که در صورت حذف پیام رسانهای خارجی هیچ مشکلی در فضای کسب و کار، اشتغال در فضای مجازی و فعالیتهای ارتباطی ایجاد نخواهد شد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: براساس مطالب بیان شده در این جلسه دستگاه ها و نهادها نیز در حال انتقال کلیه خدمات و فعالیتهای خود به پیام رسانهای داخلی هستند. همچنین اغلب کشورها همچون روسیه، اندونزی، مالزی و پاکستان برخورد قاطع و جدی با تگلرام داشته چون تلگرام در آن کشورها رها بوده است.

نقوی حسینی اظهار کرد: اینکه گفته می شود پیام رسانهای داخلی دارای امنیت نیستند، کذب محض است و واقعیت ندارد. امروز انتقال از پیام رسانهای خارجی به پیام رسانهای داخلی مطالبه عمومی است.
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی در پایان تاکید کرد: یکی از وجوه مهم و نگران کننده تهدیدات اقتصادی و خسارات احتمالی آن در فضای مجازی و پیام رسانهای خارجی است. اگر روند فعالیتهای اقتصادی در پیام رسانهای خارجی به این شیوه ادامه پیدا کند، اتفاق موسسات مالی-پولی در حوزه فعالیتهای اقتصادی فضای مجازی رخ خواهد داد. سوال این است که در آن صورت چه کسی پاسخگو خواهد بود؟

هم اکنون به صفحه اینستاگرام “رشت-گیلان”، نخستین صفحه اینستاگرام استان گیلان بپیوندید؛

www.instagram.com/Rasht.Gilan

ارسال دیدگاه

قدر hiva <
  1. اینستاگرام رشت-گیلان