کد خبر: 1984

تاریخ انتشار: 2018/04/10 - 13:44

نامه بازیکنان و کادر فنی سپیدرود به مسعود رهنما؛

به مالک جدید امیدی نیست! / تنها به عشق هواداران بازی می کنیم + اصل نامه

“رشت-گیلان”: تعدادی از بازیکنان و کادر فنی سپیدرود طی نامه ای به مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان، نسبت به عدم انجام تعهدات مالک جدید این باشگاه واکنش نشان دادند. به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی “رشت-گیلان”، کانال خبری سپیدرود خبر داد: عد از مصاحبه های اخیر چند بازیکن سپیدرود و اعلام نارضایتی […]

“رشت-گیلان”: تعدادی از بازیکنان و کادر فنی سپیدرود طی نامه ای به مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان، نسبت به عدم انجام تعهدات مالک جدید این باشگاه واکنش نشان دادند.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی “رشت-گیلان”، کانال خبری سپیدرود خبر داد: عد از مصاحبه های اخیر چند بازیکن سپیدرود و اعلام نارضایتی از وضعیت پرداختی های جواد تن زاده مالک باشگاه شب گذشته جلسه ای در سالن همایش هتل المپیک رشت بین بازیکنان و تن زاده برگزار شد و توافقات زیر حاصل شد :

*پرداختی به کلیه بازیکنان سپیدرود تا چهارم اردیبهشت (سه روز قبل از اتمام لیگ برتر ) به شصت درصد برسد.

*بیست درصد دیگر از قراردادها تا قبل از دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز به صورت چک به بازیکنان پرداخت شود تا دریاقتی آنها به هشتاد درصد برسد.قرار شده است که تن زاده چک شخصی خود را به بازیکنان بدهد و تاربخ چک نیز برای اواخر خرداد ماه می باشد.

*بیست درصد باقیمانده دیگر بعد از پایان فصل تصمیم گیری خواهد شد و در مورد بازیکنانی که با سپیدرود تمدید میکنند یا از سپیدرود جدا خواهند شد متفاوت خواهد بود. *این توافقات صورتجلسه شده است و تمامی بندهای آن طبق گفته تن زاده اجرایی خواهد شد.

البته تن زاده نارضایتی خود را از بازیکنانی که در روزهای گذشته علیه وی مصاحبه کرده بودند اعلام داشت و طبق گفته وی طبق تمام قولهایی که داده بود پرداختی ها انجام شده است و از بیشتر تیمهای لیگ برتری پرداختی بیشتری داشته است و البته بازیکنان سپیدرود نیز اعلام داشتند مبلغ قراردادهای ما کف قرارداد بسیاری از تیمها می باشد و چهل و پنج درصد پرداختی مبلغ زیادی نمی باشد.

گفتنی است جمعی از بازیکنان و کادرفنی تیم فوتبال سپیدرود رشت در اعتراض به عدم پرداخت مطالباتشان از سوی مالکیت باشگاه، در نامه ای به مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان، درخواست کردند تا این نهاد به وضعیت این باشگاه رسیدگی کنند. متن نامه بازیکنان و کادرفنی سپیدرود را می توانید در زیر مشاهده کنید.

سپیدرود

تیم فوتبال سپیدرود رشت از هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر فوتیال کشور، روز جمعه 24 فروردین در دیداری حساس و شش امتیازی به مصاف تراکتورسازی تبریز می رود.

این دیدار از ساعت 16 و در ورزشگاه سردارجنگل رشت برگزار خواهد شد.

هم اکنون به صفحه اینستاگرام “رشت-گیلان”، نخستین صفحه اینستاگرام استان گیلان بیپیوندید:

www.instagram.com/Rasht.Gilan

ارسال دیدگاه

قدر hiva <
  1. اینستاگرام رشت-گیلان