کد خبر: 1960

تاریخ انتشار: 2017/12/31 - 12:12

صبح امروز؛

آغاز تودیع و معارفه فرمانداران جدید با حضور استاندار گیلان در فرمانداری رشت

“رشت گیلان”: از صبح امروز با برگزاری مراسم تودیع و معارفه در فرمانداری رشت، انتصابات جدید سرپرستان فرمانداری ۴ شهرستان آغاز شد. به گزارش وبسایت خبری و اطلاع رسانی “رشت گیلان”، صبح امروز طی مراسمی مراسم تودیع سیروس شفقی و معارفه سرپرستی سید محمد احمدی به عنوان سرپرست فرمانداری رشت آغاز شد. سید محمد احمدی پیش […]

“رشت گیلان”: از صبح امروز با برگزاری مراسم تودیع و معارفه در فرمانداری رشت، انتصابات جدید سرپرستان فرمانداری ۴ شهرستان آغاز شد.

به گزارش وبسایت خبری و اطلاع رسانی “رشت گیلان”، صبح امروز طی مراسمی مراسم تودیع سیروس شفقی و معارفه سرپرستی سید محمد احمدی به عنوان سرپرست فرمانداری رشت آغاز شد.

معارفه فرمانداران

سید محمد احمدی پیش از این فرمانداری لاهیجان را بر عهده داشت. این مراسم با حضور استاندار و معاون سیاسی استانداری گیلان در فرمانداری رشت برگزار شد.

بعد از این مراسم، استاندار گیلان به ماسال می رود و در مراسم تودیع قاسم نژاد و معارفه محمد جواد عامر معاون سابق فرمانداری فومن شرکت می کند.

تودیع و معارفه سرپرست فرماندار ی جدید لاهیجان( امیر جانبازی) و سرپرست فرمانداری رودسر(علی وارسته) نیز قرار است امروز برگزار شود.

 

منبع: گیل خبر

ارسال دیدگاه

قدر hiva <
  1. اینستاگرام رشت-گیلان