کد خبر: 1975

تاریخ انتشار: 2018/04/08 - 11:05

سخنگو باشگاه سپیدرود در گفت و گو با "رشت-گیلان"؛

وفاق و همدلی، شرط بقای سپیدرود در لیگ برتر / بازیکنان حق دارند نگران مطالبات باشند!

“رشت-گیلان”: سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت گفت: با وفاق و همدلی و کسب امتیازات لازم از دو دیدار خانگی بقای مان در لیگ برتر را تثبیت می کنیم. فرهاد خراسانی در گفت و گو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی “رشت-گیلان” با اشاره به دیدار سپیدرود مقابل ذوب آهن اصفهان اظهار کرد: از شکست در این […]

“رشت-گیلان”: سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت گفت: با وفاق و همدلی و کسب امتیازات لازم از دو دیدار خانگی بقای مان در لیگ برتر را تثبیت می کنیم.

فرهاد خراسانی در گفت و گو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی “رشت-گیلان” با اشاره به دیدار سپیدرود مقابل ذوب آهن اصفهان اظهار کرد: از شکست در این دیدار ناراحتیم اما به هر ترتیب برد، باخت و مساوی از خصوصیت ذاتی فوتبال است و الزاما باید با آن کنار آمد .

وی گفت: در این دیدار کادر فنی و بازیکنان نهایت تلاش خود را برای یک نتیجه مطلوب و معقول بکار بردند و باشگاه از این بابت از زحمات همه آنان تقدیر و تشکر دارد؛ هر چند کسب نتیجه مورد هدف محقق نشد اما اصول اخلاقی و نفس ورزش ایجاب می نماید که در زمان پیروزی و شکست در کنار هم باشیم و حمایت خود را تحت هر شرایطی نشان دهیم. امروز با تیمی رو در رو بودیم که نیاز به توضیح بیشتر ندارد و آنها هم در این دیدار به دنبال کسب نتیجه مطلوب خود بودند که موفق شدند .

خراسانی با اشاره به مطالبات مالی بازیکنان گفت : این حق را برای بازیکنان قائل هستم که نگران مطالبات خود باشند چون فوتبال شغل حرفه ای آنان و محل امرار معاش شان است و متاسفانه این نگرانی به یک امر طبیعی در فوتبال ایران تبدیل شده است و صرفا مختص باشگاه سپیدرود نیست. مطالبات مالی یک موضوع عمومی می باشد که اکثر باشگاهها درگیر آن هستند که عمدتا ناشی از وضعیت اقتصادی کشور است؛ اما دلیل آن در فوتبال ایران علاوه بر این موضوع مهم ، بعضا بد قولی مدیران باشگاه ها در گذشته بوده است که نسبت به تعهدات خود متعهد نبودند و در نتیجه ذهن بازیکنان را به خود درگیر کرده است و آنان نگران دریافت مطالبات خود هستند .

وی تصریح کرد: باشگاه سپیدرود، گاها در بعضی مراحل، نسبت به بازیکنان تاخیر جزیی در پرداخت مطالبات شان داشته است اما این تاخیر به معنای عدم ایفای تعهدات و یا عدم پرداخت تلقی نمی شود و از یکدیگر قابل تفکیک است .

خراسانی با اشاره به سه دیدار پیش روی سپیدرود در پایان لیگ گفت :

قطعا در دیدارهای آینده بویژه دو دیدار خانگی، باید تمرکزمان روی موفقیت تیم و در نظر گرفتن احساسات و رضایت طرفداران باشد و در این بین بیش از پیش نیازمند وفاق و همدلی استانی هستیم و از مسئولین و مدیران ارشد استان گرفته تا طرفداران همیشه حامی انتظار توجه و حمایت بیشتری داریم تا ان شالله با پیروزی های داخل خانه، موفقیت و بقای خود در لیگ برتر را تثبیت نماییم.

هم اکنون به صفحه اینستاگرام “رشت-گیلان”، نخستین صفحه اینستاگرام استان گیلان بیپیوندید.

www.instagram.com/Rasht.Gilan

ارسال دیدگاه

قدر hiva <
  1. اینستاگرام رشت-گیلان