کد خبر: 2312

تاریخ انتشار: 2018/08/06 - 7:22

تجلیل استاندار از دانش آموز گیلانی حائز رتبه برتر کنکور

استاندار گیلان از دانش آموز گیلانی حائز رتبه برتر کنکور سراسری سال 97 تجلیل کرد. “رشت،گیلان”: مصطفی سالاری در این دیدار که در محل دفتر استاندار گیلان برگزار شد با اشاره به نیاز جامعه به افراد باهوش و توانمند اظهار کرد: در جامعه‌ای که انسان‌های باهوش و توانمند در آن تاثیرگذار باشند قطعاً به موفقیت […]

استاندار گیلان از دانش آموز گیلانی حائز رتبه برتر کنکور سراسری سال 97 تجلیل کرد.

“رشت،گیلان”: مصطفی سالاری در این دیدار که در محل دفتر استاندار گیلان برگزار شد با اشاره به نیاز جامعه به افراد باهوش و توانمند اظهار کرد: در جامعه‌ای که انسان‌های باهوش و توانمند در آن تاثیرگذار باشند قطعاً به موفقیت دست خواهد یافت.

نماینده عالی دولت در گیلان دانش آموزان گیلانی را دانش آموزانی مستعد توصیف کرد و گفت: امیدواریم با وجود این نسل از جوانان شاهد آینده‌ای درخشان برای کشور باشیم.

استاندار گیلان با بیان اینکه برای ساختن جامعه علاوه بر داشتن تخصص نیازمند تعهد و اندیشه نیز هستیم ابراز امیدواری کرد: انشاء الله بیش از پیش شاهد نقش آفرینی و تاثیرگذاری افراد نخبه و توانمند در جامعه باشیم.

گفتنی است آرمان زینالی داوطلب گیلانی اهل شهرستان تالش در گروه آزمایشی علوم تجربی است که در آزمون کنکور سراسری امسال موفق به کسب رتبه نهم این رشته شد.

ارسال دیدگاه

قدر hiva <
  1. اینستاگرام رشت-گیلان