کد خبر: 1622

تاریخ انتشار: 2016/10/14 - 14:48

تجاوز مامور قلابی به خانم‌ها در مکان‌های خلوت!

  “رشت-گیلان”: مامور قلابی که در اماکن تفریحی دختران و زنان را به بهانه های اخلاقی به گوشه ای خلوت کشانده و به آنها تعرض می کرد دستگیر شد. به گزارش وبسایت خبری و اطلاع رسانی “رشت-گیلان”، اواسط بهمن ماه سال گذشته (۱۳۹۴) دختری با ظاهری آشفته به پلیس یکی از شهرهای حاشیه تهران مراجعه […]

 

“رشت-گیلان”: مامور قلابی که در اماکن تفریحی دختران و زنان را به بهانه های اخلاقی به گوشه ای خلوت کشانده و به آنها تعرض می کرد دستگیر شد.

%d8%aa%d8%ac%d8%a7%d9%88%d8%b2-%d9%85%d8%a7%d9%85%d9%88%d8%b1-%d9%82%d9%84%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%85%e2%80%8c%d9%87%d8%a7-%d8%af%d8%b1-%d9%85%da%a9%d8%a7%d9%86%e2%80%8c

به گزارش وبسایت خبری و اطلاع رسانی “رشت-گیلان”، اواسط بهمن ماه سال گذشته (۱۳۹۴) دختری با ظاهری آشفته به پلیس یکی از شهرهای حاشیه تهران مراجعه کرد و گفت یک مرد که خود را به دروغ مامور معرفی کرده، به او تجاوز نموده است.

سمیه که گریه می کرد گفت: ظهر دیروز در حال گذر از محوطه پارکی در نزدیکی خانه مان بودم که ناگهان مردی با شلواری یشمی و ظاهری فریبنده جلویم سبز شد او به حجابم گیر داد گفتم عجله داشتم و مسیری را دویده ام و شالم از روی موهایم سر خورده است گوشش بدهکار نبود و خواست با او به اداره اش بروم. هرچه گفتم قبول نکرد. در آن ساعت هم پارک خلوت و تقریبا هیچ کس نبود. او خواست همراهش بروم و به جای مسیر خروجی پارک به سمت شمشادها و بخش پر درخت رفت. به او گفتم چرا از این مسیر می رویم؟ که پاسخ داد: ماشین آنجا پارک شده است. وقتی دورتر شدیم و پشت شمشادها در حال قدم زدن پشت سر او بودم ناگهان به سمتم برگشت چاقویی را زیر گلویم گذاشت و خواست بنشینم. ترسیده بودم. نشستم و تازه فهمیدم او مامور نیست و من را به آنجا که پشت حصارها بود کشانده است. هیچ کس ما را نمی دید و او مجبورم کرد کارهایی که می خواهد را انجام دهم و بعد از آزار و اذیتم موبایل و پول هایم را گرفت و فرار کرد.

وی افزود: نمی خواستم شکایت کنم. سیم کارتم را سوزاندم و وقتی سیم کارت را دوباره گرفتم او با من تماس گرفت و تهدید کرد اگر نزدش نروم عکس هایم را پخش خواهد کرد. یک دروغ هم گفت که از صحنه پشت شمشادها فیلم گرفته است. مطمئن هستم فیلمی در کار نبود. نمی دانم چه کنم آبرویم در خطر است.

ماموران وقتی این ادعاها را شنیدند و دیدند تاکنون ۳دختر و زن سرنوشت های مشابهی دارند و مرد متجاوز تنها موبایل سمیه را دزدیده است از این دختر خواستند تحت آموزش های آنها با مرد متجاوز قرار بگذارد و همین شگرد کافی بود تا مردی به نام سهراب دستگیر شود.

سهراب به ۴ تجاوز مشابه اقرار کرد و گفت قصد نداشته موبایلی بدزدد اما وسوسه شده سمیه را بار دیگر مورد تعرض قرار دهد و موبایل او را سرقت کرده است.

بنابه این گزارش، جوان متجاوز تحت بررسی های روانشناسانه قرار گرفت و وقتی مشخص شد سلامت روانی دارد از سوی قاضی دادگاه عمومی به ۵ سال زندان و ۹۹ ضربه شلاق محکوم شد که این رای مورد اعتراض قرار گرفت و با ارسال به دادگاه تجدید نظر استان تهران تایید شد.

منبع: رکنا

برچسب ها: ,
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

ارسال دیدگاه

قدر hiva <
  1. اینستاگرام رشت-گیلان